Tajemství vrchu Tisovník

4 km na sever od Strakonic je les a vrch Tisovník, kde má armáda svůj tajný objekt. Podle neověřených informací tam byly údajně skladovány ruské rakety s jadernými hlavicemi v rámci „udržení míru v Evropě“.
http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=034&r=mfjiznicechy&c=1333273

Vrch Tisovník je „hozená rukavice“ nadšencům do vojenství a divím se, že se v Čechách „tajemství“ vrchu Tisovník „nerozkecalo“. Ale možná o žádné tajemství nejde, takových objektů má armáda více a někam je také potřeba „schovat“ vládu pro případ nějakého napadení, neboť bez vlády se vše zhroutí (viz film The Postman s Kevinem Kostnerem). Pokud vás to zajímá více, zadejte do Google řetězec „objekt Tisovník -Horný“.

Obdobné neověřené informace tvrdí, že tyto ruské rakety s jadernými hlavicemi byly skladovány v prostoru bývalého vojenského prostoru Ralsko jižně od hory Ještěd. V Ralsku jsou dodnes místa, kam se nedoporučuje chodit a nalézt tam zbytky raket není neobvyklé, můžete se na ně podívat i muzeu pyrotechniky v Kuřivodech. Co vše tu mohla ruská vojska nechat, se můžeme jen dohadovat, zda tu třeba nezůstaly zbraně i chráněné minami, a které by mohly tvořit zdroj zbraní pro podsvětí. Chudák Ralsko.

Vojenští nadšenci mapují kde co, třeba „tajné“ vojenské družice na oběžné dráze a pokud je armáda přemístí, vypukne závod, kdo první najde přemístěnou družici. Viděli jste vůbec někdy družici na obloze? Je to stříbrná tečka, která se zřetelně pohybuje proti hvězdám a je od nás vzdálená od 90 km do asi 350 km, což je kousek.

Dá se dnes ještě něco utajit?

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s